بسم الله الرحمن الرحیم

امروز با خودم خلوت کردم به هدفم یه نگاهی انداختم .انگاری سر و روی هدفم رو خاک گرفته بود.گردگیریش کردم

روی یه برگه هدفم رو نوشتم اما انگار جون داشت انگار اون بود که میخواست با من صحبت کنه

سراپا گوش شدم که ببینم چی میگه .دست من رو گرفت و برد به روزهای اولی که این هدفه رو انتخاب کرده بودم .گفت یادته با کلی ذوق و شوق منابع،آزمونت،مشاورت،معلمت و . رو انتخاب کردی که ابزاری باشن که به من برسی.گفتم آره

گفتم آخه با این منابع و امکاناتی که من دارم

آخه با این اوضاع که نمیشه موفق شد

آخه خونوادم من رو درک نمیکنن

آخه همه ی مشاورا میگن سعی کن با ادمهایی ارتباط داشته باشی که به تو انگیزه بدن و به موفق شدنت کمک کنن

آخه . . . آخه .

هدفم همینطوری داشت من رو نگاه میکرد .گفت تموم شد؟ بهونه هات تموم شد؟ ببین من و تو الان با هم تنهاییم.به قلبت مراجعه کن

تو گفتی هررررچییییی بشه من پای هدفم میمونم.من با تمام وجود واسه هدفم تلاش میکنم که بهش برسم

ببینمت

من این حرفها رو نزدم که بشینی غصه بخوریاا.من ازت یه چیز میخوام

میخوام مثل روزهای اول که با تمام وجود من رو میخواستی و حاضر بودی تمام توانت رو برای رسیدن به من بزاری.الان و درسال جدید هم تمام تلاش و توانت رو برای رسیدن به من بزاری و پای عهد و قولت بمونی.

بیا بریم    برسیم   بدرخشیم

برای دریافت پادکست به صورت مستقیم کلیک کنید

برنامه رسیدن به احساس خوب

نحوه برنامه ریزی با وجود تعویق کنکور و صحبت با داوطلبان نظام قدیم

نحوه برنامه ریزی در عید و برخورد با این ایام

رو ,هدفم ,  ,آخه ,تمام ,تو ,من رو ,با این ,به من ,تموم شد؟ ,رو برای

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هر چی که بخوای فابریک فایل نرم افزار ویژوالایزر visualizer 3D okm کرک شده مقالات علمی - فیزیک، نجوم، پزشکی ginkavirpt اموزش سواد مالي مديران ارشد 100446896 acazesva serajrayaneh nylooraianeh